Zakład produkcyjny zrębków wędzarniczych w Sławnie

Dodane: Piątek, 12 Październik, 2018  09:04
  • Cena: 690 000 zł
  • Kategoria: Nieruchomości / Inne nieruchomości / Sprzedaż

Opis oferty:

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY!

W sprzedaży funkcjonujący zakład produkcyjny położony w Sławnie przy ul. Koszalińskiej. Obiekt znajduje się na działce gruntu o pow. 1836 mkw. i obejmuje pełni wyposażoną halę produkcyjną zrębków wędzarniczych (wędzenia ryb, mięsa i serów) oraz budynek o konstrukcji drewnianej pełniący obecnie funkcję biurową. Firma posiada zapewniony zbyt na produkt przez lokalnych (trzydziestu) stałych odbiorców takich jak Morpol, Beneko, Excelsior.

Budynek produkcyjny - hala, wolnostojący, parterowy, murowany o powierzchni 450 mkw. (długość 37,5 m, szerokość 12 m i wysokość 4,25 m do 5 m). Fundamenty wylewane (żelbetowe), ściany z cegły w pełni otynkowane, posadzka betonowa. Dwie bramy wjazdowe metalowe o szerokości 3,6 m i wysokości 3,6 m. Dach o konstrukcji stalowej kryty płytą i papą. Okna PCV. Obiekt zaopatrzony w instalację elektryczną z siłą, wodociągową, kanalizacyjną i c.o. Ponadto w budynku znajduje się pomieszczenie socjalne z wc. Linia produkcyjna zawiera: rębak, suszarnię, łuparkę, sita i żmijki.

Budynek biurowy o powierzchni 24 mkw., konstrukcji drewnianej (z zewnątrz bale, wewnątrz deski boazeryjne z wypełnieniem przestrzeni 24 cm wełną mineralną) wybudowany w 2012 r. Okna drewniane z wkładami termicznymi, drzwi wejściowe drewniane.

Teren działki utwardzony płytami betonowymi i ogrodzony. Ogrodzenie stanowi siatka o wysokości 2,5 m oraz brama wjazdowa przesuwna o szerokości 6 m. Dogodny dojazd do obiektu (ok. 200 m) z drogi krajowej nr 6, utwardzony płytami betonowymi.

Obszar na którym położona jest nieruchomość nie posiada obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Sławno działalność zlokalizowana jest na obszarze oznaczonym „C14” z funkcją dominującą: działalność gospodarcza ponadlokalna, wielokubaturowa, funkcja uzupełniająca – istniejąca mieszkaniowa, inna działalność gospodarcza.

Polecam i zapraszam do kontaktu.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Sławno
Iwona Mielniczek
Na Lento.pl od 25 sie 2015
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie