Działka budowlana w Warszkowie.

Dodane: Piątek, 28 Wrzesień, 2018  09:16
  • Cena: 100 000 zł
  • Kategoria: Nieruchomości / Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki: 4509

Opis oferty:

W sprzedaży działki gruntu o łącznej powierzchni 0,4509 ha w miejscowości Warszkowo. Nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchni 0,4365 ha i 0,0144 ha. W rejestrze gruntów działki oznaczona symbolami „RIVa” i „RIVb”.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka o pow. 0,04365 ha oznaczona jest symbolem MM/MN.13 przeznaczona jako teren pod zabudowę wyłącznie mieszkaniową dla potrzeb zabudowy jednorodzinnej. Działka o pow. 0,0144 ha oznaczona jest symbolem 05.KD.D – teren komunikacji drogowej służący przede wszystkim lokalizacji dróg i ulic.
Według warunków kształtowania zabudowy została ustalona możliwość zabudowy w formie obiektów wolnostojących, maksymalna wysokość zabudowy do dwóch kondygnacji naziemnych oraz obiektów gospodarczych i garażowych do jednej kondygnacji, z tradycyjną formą zabudowy wiejskiej – dachy wysokie, dwuspadowe, o kącie nachylenia 40-500, kryte dachówką w odcieniach brązu i czerwieni, na wolnostojących budynkach garażowych i gospodarczych dopuszczalne dachy płaskie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszcza się zmianę sposobu podziału terenu pod warunkiem zachowania minimalnej powierzchni działki 1200 mkw. i bezpośredniego dostępu do drogi publicznej.
Działka w kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą utwardzoną.
Polecam i zapraszam ! Licencja zawodowa 11995
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszkowo, gm. Sławno
Iwona Mielniczek
Na Lento.pl od 25 sie 2015
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie