WD01138 budynek handlowo-usługowy w Sławnie

Dodane: Środa, 18 Kwiecień, 2018  10:22

Opis oferty:

Budynek handlowo-usługowy w zabudowie szeregowej, dwukondygnacyjny, wybudowany w 2001 r.
Dom o powierzchni zabudowy 127,10 mkw., powierzchni użytkowej 211,10 mkw., wybudowany z cegły, ocieplony styropianem, dach dwuspadowy kryty dachówką blaszaną. Budynek niepodpiwniczony.
W budynku są cztery lokale użytkowe, dwa na parterze i dwa na piętrze. Wejście do lokali z klatki schodowej, na której znajduje się hol ze schodami prowadzącymi na piętro i łazienka dla pacjentów gabinetów dentystycznych.
Lokale na parterze to pomieszczenia byłej kwiaciarni: po prawej stronie jest lokal składający się z sali sprzedaży o powierzchni 28 mkw. i pomieszczeń zaplecza o łącznej powierzchni użytkowej lokalu 41,20 mkw. Po lewej stronie jest lokal składający się z sali sprzedaży o powierzchni 30,30 mkw. i pomieszczeń zaplecza socjalnego oraz pomieszczenia z piecem gazowym o łącznej powierzchni użytkowej lokalu 43 mkw. W sklepach na parterze są duże witryny PCV z możliwością ich otwierania.
Łączna powierzchnia użytkowa parteru 105,60 mkw.
Na piętrze znajdują się dwa gabinety dentystyczne. Gabinet po lewej stronie składa się z sali przyjęć o powierzchni 30,80 mkw. i pomieszczeń zaplecza socjalnego o łącznej powierzchni użytkowej lokalu 41,10 mkw. Gabinet po prawej stronie składa się z sali przyjęć o powierzchni 34,60 mkw. i pomieszczeń zaplecza socjalnego o łącznej powierzchni użytkowej lokalu 43,30 mkw. W gabinetach na sufitach zostały zamontowane lampy jarzeniowe.
Łączna powierzchnia użytkowa piętra 105,60 mkw.
Okna PCV, drzwi wewnętrzne płycinowe typu Porta koloru białego, dwuskrzydłowe. Drzwi wejściowe z profili PCV, dwuskrzydłowe, antywłamaniowe. Na podłogach we wszystkich pomieszczeniach płytki ceramiczne. Ściany malowane farbami, w łazienkach płytki glazury. Stan techniczny budynku bardzo dobry.
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca c.o. na gaz. W budynku jest instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna i gazowa.
Budynek znajduje się na własnościowej działce gruntu o powierzchni 136 mkw. Działka w kształcie prostokąta o szerokości ok. 9 m i długości ok. 15 m, położona na terenie zabudowy mieszkaniowej z usługami i handlem.
Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum handlowo-usługowym miasta, w odległości ok. 20 m od Bramy Słupskiej, ok. 100 m od Placu ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Banku PKO S.A., i ok. 100 m od targowiska miejskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku jest studio mebli kuchennych i optyk.
Dla nieruchomości został sporządzony w dniu 17 maja 2017 r. operat szacunkowy określający wartość rynkową nieruchomości na kwotę 632 272 zł.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Lilla Budynek
Na Lento.pl od 14 cze 2011
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie